Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Meme Büyütme

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

Kadınlar için dış görünüşleri oldukça önemlidir. Meme dokusunun yeterli olmaması özgüven kaybı ile sonuçlanabilir. Bu sorunun giderilmesi gelişen tıp tedavileri sayesinde mümkün olmuştur. Meme büyütme operasyonu sayesinde kadınlar istedikleri ölçülerde göğüslere kavuşabilirler. Böylece duruşları değişir, daha özgüvenli olurlar ve giydikleri kıyafetlerin kendilerine daha çok yakıştığını düşünürler.

Küçük göğüslere sahip olmak, bazı kişiler için travmatik olabilir. Bu sorunla baş etmeye çalışıp özgüven kaybı yaşamak yerine, soruna kalıcı bir çözüm bulmak daha akıllıca olacaktır. İnsanların kendilerini daha iyi hissetmeleri için estetik operasyonlardan faydalanmak istemeleri gayet doğaldır.

 

Meme Büyütme Kimler Olmalı?

Meme dokusu yeterli büyüklükte olmayan kişiler, uzman hekim değerlendirmesinin ardından meme büyütme operasyonu olabilirler. Bu süreçte doğru kararı verebilmek önem taşır. Eğer kişi kararından eminse, operasyona engel teşkil eden bir rahatsızlık bulunmadığı sürece sorun yoktur. Hekimin kararı da genelde sizin kararınızı destekleyici yöndedir; çünkü estetik bir görünüme sahip olmak çoğu kadın için çok önemlidir. Bu operasyon için 18 yaşın üzerinde olmak, meme gelişiminin tamamlanması açısından istenir.

 

Meme Büyütme Öncesi

Operasyon öncesinde varsa kronik hastalıklarınızı ve devamlı olarak kullandığınız ilaçları hekiminize bildirmelisiniz. Ayrıca operasyondan en az sekiz gün önce ağrı kesici, aspirin türündeki ilaçları kullanmayı bırakmalısınız. Eğer sigara kullanıyorsanız, bu durumu hekiminize bildirmeli ve iyileşme sürecini geciktirmemek için iki hafta öncesinde sigarayı bırakmış olmalısınız.

Operasyon öncesinde kanamayı hızlandıracak ilaçlardan uzak durmanız önemlidir. Ayrıca bu konuda hekiminizin önerilerine de uymalısınız. Anestezi altında yapılan bir operasyon olduğundan ağrı hissetmezsiniz. İyileşme dönemi ise oldukça hızlıdır.

 

Meme Büyütmek için Hangi Yöntem Kullanılmaktadır?

Meme büyütmek için dünyaca en çok ve en yaygın olarak kullanılan yöntem Meme Protezidir. Meme büyütme ameliyatında son 50 yıl içerisinde gelişen teknoloji ile mükemmele yaklaşan yeni çıkan meme protezleri ile doğal, estetik açıdan çok güzel sonuçlar elde edilmektedir.Göğse silikon takma ameliyatını başarıyla tamamlanmasıyla birlikte hasta memnuniyeti de artmaktadır.

Yeni çıkan meme protezleri ile halk arasında bu ameliyatlardan korkmaya neden olan meme kanseri riski ortadan kalkmıştır.

Meme protezleri aynı zamanda meme kanseri taramalarına ve tespitine yada emzirmeye hiç bir engel taşımamaktadır.

Meme büyütme ameliyatlarında gelinen son teknoloji ile, koheziv jel içerikli meme protezlerinin patlaması, kansere neden olması ya da reaksiyonlara neden olması gibi ihtimaller ortadan kalkmıştır.

Meme büyütme ameliyatı için kullanılan meme protezleri kişi ile birlikte ömür boyu kalabilir ve alınması gerekmez.

 

Meme Büyütme Ameliyatında Uygun Silikon Nasıl Belirlenir ?

Meme büyütme ameliyatlarında dünyada %90 oranında en yaygın olan, meme altı çizgisinden açılıp koyulan tekniktir. Çünkü bu teknik ile en güzel meme şekli elde edilirken diğer tekniklere ameliyat sonrası da çıkabilecek komplikasyon dediğimiz sorun oranı en azdır. Meme protezi yine, meme dokusunun altına, pektoral kas dediğimiz göğüs kasının zarının (subfasiyal) altına ya da pektoral kas altına konulabilmektedir. Bunun kararı hastamızın mevcut meme dokusuna göre belirlenir. Eğer kişinin meme dokusu yeterli ise o zaman protez konulduğunda üzerinde onu saklayacak yeterli doku bulunduğundan doğal görünür ve protezin kenarları belli olmaz, ama eğer hastanın meme dokusu çok az ya da hiç yoksa o zaman protez konulduğu belli olmasın diye göğüs kasının altına konur.

 

Meme Büyütme Kullanılan İmplant Çeşitleri

Salin veya silikon jel implantlar kullanılarak meme büyütme operasyonları gerçekleştirilir. Salin implantların dış kabukları yine silikondan yapılmıştır. İçinde ise steril, tuzlu su bulunur. Silikon implantların özelliği ise yine silikon dış kabukların içinin silikon jel ile doldurulmuş olmasıdır.,

Meme Büyütme Estetiğinde Kullanılan Meme Protezi Çeşitleri Nelerdir?

Meme büyütme estetiğinde çok çeşitli meme protezi vardır. Meme büyütme estetiği ameliyatında kullanılacak meme protezinin

belirlenmesinde; hastanın memesinin şekli, ulaşmak istediğimiz hedef meme büyüklüğü ve o hasta için ideal olan meme şekli rol oynamaktadır. Ameliyatta vücudunuz ile orantılı bir büyütme sağlanarak göğüslerin büyüklüğünün doğal olması sağlanmaktadır. Meme büyütme ameliyatında tercih edilebilecek meme protezi çeşitlerinden bazıları ise şöyledir;

  • Damla (Anatomik)
  • Yuvarlak (Round)
  • Yüksek Profilli (High Defination)
  • Orta profilli (Modarate Defination)
  • Düşük Profilli (Low Defination)
  • Pürtüklü yüzeyli
  • Düz yüzeyli vb. olmak üzere çeşitlenmektedir.

 

Meme Büyütme Estetiği Sonrasında Bebek Emzirilebilir Mi?

Her 3 planda da protez süt bezlerinin ve meme dokusun altında olduğundan emzirmeye engel olmaz ve meme kanseri taramasında karışıklıklara yol açmaz. Meme büyütme ameliyatı sonrasında iyileşme sürecinin tamamlanmasının ardından bebek emzirebilirsiniz.

Meme Büyütme Sonrası

Operasyon sonrası, hastanın hekim uyarılarına uyması önemlidir. Bir süre yüz üstü yatmamalı, ağır işlerden kaçınmalıdır. Bu süreci sıkıntısız atlatabilmek için kas gücü isteyen, yorucu aktivitelerden kaçınmalıdır. Hekime danıştıktan sonra hafif egzersizlere yavaş yavaş başlanabilir. Ancak ağır egzersizlere başlayabilmek için en az 6 ay geçmesi gerekir.

Meme Büyütme Sonuçları Nelerdir?

Çoğu kadın için vücut ölçüleri büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle meme büyütme ameliyatı sonuçları, kadınlar için memnuniyet vericidir. Aynadaki görüntülerinden mutluluk duyarlar ve giydikleri kıyafetlerin kendilerine daha fazla yakıştığını düşünürler.

 

Meme Küçültme

Meme dokusu, olması gerektiğinden büyük olduğunda ve kişiye rahatsızlık verdiğinde meme küçültme operasyonu yapılabilir. Bu operasyon sayesinde kadınların hem dış görünüşlerinde istenen değişiklik yapılmış olur, hem de sırt ve boyun ağrıları büyük ölçüde giderilir. Fiziksel görünümün en önemli belirleyicilerinden biri de meme ölçüsüdür. Fazlaca büyük olması halinde kişilerin yaşamlarında ciddi sıkıntılara yol açabilir. Memelerin büyük olmasının ilk nedeni genetik faktörler olabilirken aynı zaman aşırı kilo alma ve emzirme gibi sonradan gelişen nedenlerde olabilir.

Meme görünümü için bazı durumlarda yalnızca küçültme yeterli olurken bazı durumlarda beraberinde dikleştirme işleminin de yapılması gerekir. Böylece sarkma sorunu da aynı operasyon esnasında giderilmiş olur.

 

Meme Küçültme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Anestezi altında yapılan bir ameliyat türüdür. Ayrıca steril ameliyathane şartlarının olması da önemlidir. Uzman hekim tarafından gerçekleştirilen bir operasyondur ve meme büyütme operasyonuna göre daha uzun sürede tamamlanır. Açılan insizyon alanından çıkarılan doku sayesinde meme boyutunda küçülme elde edilir. Büyük meme dokusu sırt ve boyun ağrılarına yol açtığı için operasyon nedeni bazen estetik kaygılar olmayabilir hissedilmez. Meme küçültme fiyatları uygulanan tekniğe ve yapılan işlemlere göre belirlenir.

 

Meme Küçültme Yöntemleri

Meme dokusunu küçültmek için çeşitli yöntemler denenebilir. Egzersiz ve diyet bu yöntemlerden biridir. Ancak bazı durumlarda yeterli olmayacaktır. Üstelik sonucunda sarkma sorunu ile karşılaşma ihtimali de vardır. En kesin yöntem cerrahi operasyondur. Meme dokusunda kalıcı küçülme elde etmenin yoludur. Diğer yöntemlerle meme dokusunun kilo aldığınızda yeniden büyüme ihtimali vardır. Vücuttaki yağ dokusu arttıkça meme dokusu yeniden büyür. Oysaki meme küçültme operasyonu sonrasında ise böyle bir durumla karşılaşılmaz.

 

Meme Küçültme Öncesi

Meme dokusunun izlenmesi için görüntüleme yöntemlerinden yararlanılır. Mamografi ve USG tercih edilen meme görüntüleme yöntemleridir. Bunun yanında yapılması gereken bazı kan tahlilleri de vardır. Operasyon öncesinde fazlaca olan yağ ve deri dokusunun operasyon sırasında çıkartılması planlanır. Hastalar için olması gereken büyük meme dokusuyla yaşamak gerçekten can sıkıcı olabilir.

Meme küçültme operasyonu öncesinde temel sorun büyük ve iri görüntüsünden sıkılmış ve artık psikolojisi bozulmuş bayanların yeteri kadar araştırma yapmadan hareket etmeleridir. Yalnızca var olan görüntüden kurtulmak olarak algılayarak meme küçültme ameliyatı yapan doktoru araştırıp operasyon detaylarını bilmeden karar vermesidir. Hastanın meme küçültme ameliyatının esas hedefi memeyi küçülterek beden sağlığını yerine getirmek kadar hastamıza güzel görünüme kavuşturmaktır. Ayrıca vücudunuza yakışan memelerin emzirme, meme başı hissi gibi normal fonksiyonlarını yerine getirmesini sağlamaktır. Bu nedenle meme estetiği ameliyatını olmadan önce operasyonu gerçekleştirecek doktorun geçmiş ameliyatlarına yapılan yorumlarına dikkat etmeniz gereklidir. Var olan sorunlu durumdan kurtulup başka sorunlar yaşamak yerine sorunsuz ve kusursuz bir memeye sahip olmalısınız. Meme küçültme ameliyatı doktor seçiminizi yaptıktan sonra gerekli muayene ve test süreçleri başlamaktadır. Sizin vücut yapınızı analiz ederek sahip olmanız gereken göğüsler ile ilgili size yardımcı olmaktayız. Sizin istekleriniz öncelikli olarak sağlık durumunuza göre meme küçültme ameliyatı süreçleriniz başlamış olacaktır.

 

Meme Küçültme Riskleri Nelerdir?

Meme dokusunun küçültülmesi esasına dayanan bu operasyon genel anestezi altında yapılır. Dolayısıyla her anestezi sırasında mevcut olan riskler bu meme küçültme operasyonu türünde de mevcuttur. Ancak

hastanın ön muayenesinin ve tahlillerinin tam olarak yapılması, bu açıdan önem taşır. Bunun yanında insizyon alanının bakımı iyi yapılmaz ve temiz tutulmazsa yara yeri enfeksiyonu veya kanama gibi farklı sorunlarla karşılaşılabilir. Hekim tavsiyelerine ameliyat sonrasında uymak çok önemlidir.

 

Meme Küçültme Sonra İz Kalır mı?

Operasyonun ardından iz kalıp kalmayacağı da önemli bir konudur. Meme küçültme operasyonu esnasında içerideki fazla dokuyu çıkarabilmek için bazı noktalardan insizyon açılır. Bu alanlar ameliyat bitiminde dikilir

Meme küçültme ameliyatları her zaman izli ameliyatlardır; memenin büyüklük ve sarkıklığına bağlı olarak ya meme başı etrafında bir iz, ya meme başının altında dikey bir iz ve ya meme altında yatay bir iz olmaktadır. Kalacak olan izin uzunluğu memenin büyüklüğüne, sarkıklığına ve hastanın cildinin elastikiyetine bağlı olarak değişir. İzlerin tümü zaman içerisinde silikleşir ve zor fark edilir hale gelir.

 

Hiç fark edilmeyecek şekilde ya da en az izle meme küçültme ameliyatını yapmak mümkün müdür?.

Hangi teknik ile yapılırsa yapılsın yara hatları gergin kapatılmadıktan sonra memedeki kesilerin izleri fark edilmeyecek kadar az olur. En az sadece meme başından kesilerek yapılan periaerolar teknik dediğimiz ameliyattır, ancak bu teknik her meme için uygun değildir.

Ters T şeklinde iz hangi durumlarda yapılır?

Aşırı büyük ve sarkık memesi olanlarda, çok kilo verme nedeni ile derinin elastikiyetini kaybettiği hastalarda, ileri yaştaki kişilerde ve aşırı asimetrisi olanlarda genellikle bu yöntem kullanılmaktadır

Meme Küçültme Sonrası

Operasyon sonrasında bir gece hastanede yatış gerekebilir. Taburcu edilen hastalar ise belirli aralıklarla kontrole çağırılır. Yara yerinin bakımı ve günlük işlerin yürütülmesi gibi konularda hekim tavsiyesine uyulması gerekir. Meme küçültme operasyonu sonrasında istirahat oldukça önemli bir konudur. Tam iyileşme sağlanana kadar güç gerektiren işlerden ve ağır fiziksel egzersizden kaçınılmalıdır. Kişiler kendilerini iyi hissettikleri zaman, hekimlerine de danışarak iş hayatlarına dönebilirler.

Meme Küçültme Sonra Çok Ağrı Olur mu?

Her operasyon sonrasında az da olsa ağrı olması normaldir. Ancak şiddetli ağrı varlığında operasyonu gerçekleştiren hekime mutlaka danışmak gerekir. Ağrı kesici ilaçlar, ameliyat sonrası yaşanan ağrıyı dindirmek için genelde yeterli olur. Meme küçültme fiyatları gibi opere olacak kişilerin bir diğer merak konusu da ağrı olup olmayacağıdır. Ancak şiddetli ağrı olması beklenmez.

Meme Küçültme Kansere Sebep Olur mu?

Bu operasyon ya da diğer meme estetiği operasyonları kansere neden olmaz. Halk arasındaki bu görüş gerçeği yansıtmaz. Uzun yıllardır meme estetiği operasyonları dünyanın her yerinde yürütülür. Ancak henüz bu operasyonlara bağlı kanser geliştiğine dair bir bulguya rastlanmamıştır. Bu nedenle meme küçültme operasyonu planlanan kişilerin bu yanlış bilgilerle aklını karıştırmaması gerekir.

Meme Küçültme Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

Operasyon sonrasında dikişlerin etrafı temiz tutulmalıdır. Ağrı hissedildiğinde hekimin önerisiyle ağrı kesici ilaçlar içilebilir. Sigara kullanıcıları, iyileşme döneminde sigaradan mutlaka uzak durmalıdır. Aksi takdirde insizyon alanının iyileşmesi gecikecektir.

Meme küçültme operasyonu sonrasında ağır işlerden ve egzersizden kaçınmak gerekir. Hekiminize danışmadan ağır egzersizlere başlamanız yara

yerinin açılması gibi sorunlara yol açabilir. Bu nedenle iyileşme sürecini olabildiğinde evde dinlenerek geçirmek faydalı olacaktır.

Meme Asimetrisi

Küçük bir asimetri dahi bazen kadınlarda, memelerini gizlemeye çalışmadan başlayarak, bedeninden utanma duygusu ile ileriki zamanlarda çok daha ağır psikolojik travmalara sebep olabilmektedir.

Asimetrik meme tedavilerinde gelişen teknolojinin de biz plastik cerrahi uzmanlarına sunduğu imkanlar ile asimetrik meme tedavilerinde başarılı sonuçlara ulaşılmaktadır.

Asimetrik meme oluşumu belli bazı hastalıklar ve sendromlarda görülebilmesine rağmen belli bir nedene bağlı olmayan meme asimetri problemleri daha sıktır.

Asimetrik meme tedavilerinde, kişinin beden yapısına ve kişinin arzusuna göre hareket etmek doğru olacaktır. Kişini yaşı, kilosu, doğum yapmış olması veya doğum planlıyor olması gerçekleştirilecek prosedürü belirler.

Cerrahi işlemde küçük meme protezler yardımı ile büyütülebilir veya küçük olan meme ideal boyutta ise büyük olan meme küçültülüp dikleştirilebilir. Eğer bu iki işlemde hastanın idealini yakalamakta mümkün olmuyorsa bir meme bir miktar büyültülüp öteki meme aynı seansta küçültülebilir.

Simetrisi sağlanmış memeler kişiye estetik kazanç sağlamasının yanında özgüvenini de kazandıracaktır.

Meme Dikleştirme

Sarkmış ve çatlamış meme görünümünden rahatsız olan kadınlar için meme dikleştirme operasyonu oldukça etkilidir. Genç bir vücut

görünümü için sarkmış meme dokusunun toparlanması önem taşır. Emzirme, hamilelik, aşırı kilo alıp verme, ileri yaş gibi sebeplerle memede sarkma görülebilir. Oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Çeşitli sebeplerden dolayı karşılaşılan memede sarkma durumu için en kesin yöntem cerrahi operasyondur. Diğer yöntemlerle etkili bir toparlanma sağlanması genellikle mümkün olmaz.

Meme Dikleştirme Nasıl Yapılır?

Memelerinde sarkma problemi ile karşılaşan kişiler meme dikleştirme operasyonundan çok fayda görürler. Ameliyat genel anestezi altında ve ameliyathane şartlarında gerçekleştirilir. Uzman bir hekim yaptığı ön değerlendirmenin sonunda ameliyat konusunda sakıncalı bir durum olup olmadığını araştırır ve engel yoksa ameliyatı yapar.

Meme derisinin sarkmış alanları, fazla doku çıkartılarak toparlanır. Çeşitli sebeplerden dolayı meme dersinin sarkması oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Dolayısıyla meme dikleştirme fiyatları ve nasıl bir operasyon olduğu birçok kişi tarafından merak edilir.

Meme Dikleştirme Kimler Olmalı?

Özellikle ileri yaşla birlikte memede sarkma gözlenmesi kaçınılmaz bir durumdur. Her ne kadar düzenli egzersiz yapılsa da, yer çekiminin etkisine karşı koymak mümkün olmaz. Meme dokusunda sarkma ve çatlaklar oluşan kişilere meme dikleştirme operasyonu planlanabilir. Elbette kişinin genel sağlık durumu değerlendirilmeli ve ameliyata uygunluğu belirlenmelidir. Meme dikleştirme ameliyatı doğum, emzirme, kilo alıp verme gibi sebeplerden dolayı memeleri sarkan, normal olması gereken yerden daha aşağıda olan hastalara yapılmaktadır. Ayrıca keçi memesi diye bilinen tübüler meme dediğimiz deformitede de bu ameliyat yapılmaktadır.

Meme Dikleştirme Öncesi

İşlem öncesinde meme derisi sarkmış durumdadır. Ayrıca deride gözlenen çatlaklar için de bu müdahale gerçekleştirilir. İşlemden önce genel sağlık

durumunu değerlendirmek için bazı kan tahlilleri istenir. Ayrıca meme iç dokusu da görüntülenir. İşlemden 2 hafta öncesinde sigara kullananların bırakması önerilir. Sigara içen kişilerin yara iyileşmesi geciktiği için bu uyarıya dikkat edilmesi önemlidir. Ayrıca yine iki hafta öncesinde ağrı kesici türündeki ilaçların alınması durdurulmalıdır. Eğer başka bir hastalık nedeniyle her gün kullanmanız gereken ilaçlarınız varsa bunu hekiminizle mutlaka paylaşmalısınız. İşlem öncesinde meme dikleştirme fiyatları konusunda da bilgi talep edebilirsiniz.

Meme Dikleştirme Sonrası

Operasyon sonrasında bir süre kontrole gidilmesi gerekir. Hekim tarafından ameliyat alanının değerlendirilmesi, bu kontroller sırasında gerçekleştirilir. Meme estetiği için yapılan bir operasyon olması nedeniyle, kadınlar sonrasında nasıl bir görüntüye sahip olacaklarını çok merak ederler. Bu nedenle bir an önce sonucu görebilmek için sabırsızlanırlar.

İyileşme döneminde hekim tavsiyelerine uyulduğu sürece, hızlı bir şekilde istenen sonucu fark etmek mümkün olur. Meme dikleştirme operasyonu sonrası bir ay tüm egzersizlerden üç ay kadar da ağır egzersizlerden uzak durmak gerekir. Yara yeri bakımı da ihmal edilmemeli ve temiz tutulmalıdır. Kısa sürede iyileşme başlayacak ve meme dokusundaki toparlanma gözle görülür hale gelecektir.

Meme Kaldırma Ameliyatından Sonra Emzirilebilir mi?

Meme kaldırma ameliyatında meme dokusuna müdahale edilmez. Deri dokusunun sarkmış alanları alınarak memenin daha dik bir görünüme kavuşması sağlanır. Bu nedenle meme dikleştirme operasyonu geçiren kadınların emzirmelerine bir engel yoktur. Aslında sarkmış meme dokusu toparlanacağı için bebeğin meme başını kavraması da kolaylaşacaktır. Meme dikleştirme fiyatları araştırmasının ardında güvenle operasyon kararı alınabilir.

Göğüs dikleştirme ameliyatının kapsamına ve yapılan işlemlere bağlı olarak emzirme sürecinde neler yaşayacağınız şekillenmektedir. Sarkma boyutunun şiddeti ve memede oluşturduğu hasar tespit edilerek süt bezlerinin bu durumdan nasıl etkileneceği

belirlenmektedir. Göğüs dikleştirme ameliyatından sonra bebek emzirmeyi düşünen annelerin bu düşüncesini doktoru ile paylaşması gereklidir. Bu doğrultuda operasyon planı çıkarılmalıdır.

Göğüs Dikleştirme Ameliyatından Sonra Tekrar Sarkma Olabilir mi?

Meme dikleştirme fiyatları kadar merak edilen bir diğer konu da sonra tekrar sarkma olup olmayacağıdır. İnsanlar bir kere ameliyat olduktan sonra tekrar aynı sorunla karşılaşmak istemezler. Bu son derece normal bir beklentidir. Bu ameliyat sırasında fazla deri dokusu cerrahi müdahale ile çıkarıldığı için yeniden sarkma olması beklenmez. Ancak aşırı kilo alıp verme gibi durumlarda bir miktar sarkma görülmesi kaçınılmaz olacaktır.

Meme Kaldırma Ameliyatı Memedeki Tüm Çatlakları Geçirir mi?

Meme kaldırma ameliyatının hedeflerinden bir tanesi de çatlak görünümünün ortadan kaldırılmasıdır. Ancak bu soruya tam anlamıyla doğru yanıt verebilmek için meme derisinin görünümü incelenmeli ve fizik muayenesi yapılmış olmalıdır. Sonrasında çatlakların tamamının kaybolup kaybolmayacağı ile ilgili daha net bilgi verilebilir. Meme dikleştirme operasyonu hem sarkmış hem de çatlamış deriyi almaya yöneliktir.

Göğüs Dikleştirme Sonrası Memede Kalacak İzler Rahatsız Edici midir?

İnsizyon dediğimiz kesi varlığı, beraberinde iz kalması gerçeğini de getirir. Ne yazık ki iz kalmadan meme dikleştirme operasyonunu gerçekleştirmek mümkün değildir. Ancak titizlikle çalışılarak en az insizyon alanı ile operasyon tamamlanmaya çalışılır. Bununla birlikte iyileşirken yara bakımına dikkar eder ve kesi alanının sorunsuz bir şekilde iyileşmesini sağlarsanız, geride kalan iz belli belirsiz olacaktır.

Sarkma konusunda şikayetçi olan kişilerce meme dikleştirme fiyatları oldukça merak edilir. İşlemin detayları, size uygun olup olmadığı ya da fiyatları konusunda bilgi almak için randevu talebinde bulunabilirsiniz.