Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Bölgesel İncelme

EXIMIA HR 77 PLATINUM
Yaz öncesi sadece öğle aralarınızı ayırarak 7 günde fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bölgesel zayıflama nedir?
Diyetle ya da sporla verilemeyen inatçı kilolarınızdan bölgesel zayıflama uygulamaları ile zayıflayabilirsiniz. Diyet ve spor yaparak sizde vücudunuzun yapısına göre kilo kaybı yaşarsınız. Maalesef diyet veya spor yapıldığında hangi bölgenizden ne kadar kilo kaybı yaşayacağınıza siz karar veremiyorsunuz. İşte bu noktada dışardan uygulamalar ile uzun zamandır verilemeyen ya da yeni oluşmuş bölgesel kilolarınızdan rahatça kurtulabilirsiniz. Bu işlemler tamamen cerrahi olmayan uygulamalar ile yapılmaktadır. İstenilen bölgeye özel uygulamalarımızla incelme, sıkılaşma ve yağ kaybı yaşayabilirsiniz. Bunun için EXIMIA HR 77 PLATINUM her kişiye özel farklı modlarda çalışmasıyla en hızlı cevap veren sistemdir.

Bölgesel zayıflama nasıl gerçekleştiriliyor, kalıcılığı var mıdır?
EXIMIA HR 77 PLATINUM, 4 farklı cihazın yaptığı işlemleri tek bir cihazla size özel programlarla gerçekleştirilir. Öncelikle mikrodermoabrasyon ile cilt ölü derilerden temizlenir, gençleşir ve oksijen alır. Laserporasyon (iğnesiz mezoterapi) ile hücre çeperinde delikler açılır ve yağ asitleri ile gliserolun dışarı atılımı sağlanır. EndoRadyoMag ile lenf akışı hızlandırılır ve kan sirkülasyonu sağlanır. Vücutta olan yağlar tekrar kendi metabolizmanızda yakılır. RadyoLift ile sıkılaşma, lifting, selülit ve çatlak görünümünde azaltma, kırışıklıkları azaltma, doku gençleştirme, cilt elastisitesi ve cilt tonunu düzeltme sağlanır.
İstenilen bölgede vücudun depo olarak tuttuğu yağları tekrar metabolizmaya katan sistem, sadece 7 günde %40 yağ azalımı sağlar. Tamamen zararsız olan bu işlemde dışardan hiçbir etken maddeye gerek kalmadan zaten vücutta bulunan bileşenlerin kullanılması amaçlanmıştır.
Verilen protokollere uyulması ile birlikte size uygun seanslarla sağlanan incelme sıkılaşma 6 ay boyunca kalıcı olacaktır. 6 ay sonrasında kişinin yaşam şeklini diyetine ve sporuna (hareket etmesine) bağlı olarak devam edecektir.

Kimlere uygulanabilir, yaş sınırı var mıdır?
EXIMIA HR 77 PLATINUM, her yaştan herkese uygulanabilmektedir. Sadece hamilelik döneminde uygulama yapılması tavsiye edilmez; fakat doğum sonrasında sorunsuzca kullanılabilir.

İşlemlere kaç seans devam etmem gerekiyor, seanslar arası kaç gün ara veriliyor ve seanslar ne kadar sürüyor?
Uygulama protokollerimize göre 7 seans işlemlere devam etmenizi öneriyoruz. Seanslar bölgesel probleme göre uzayabilir. Her iki seans arası maximum 72 saat olacak şeklinde devam edilmesi gerekmektedir. Her gün yani toplamda 1 hafta boyunca işlemlere gelerek de en hızlı şekilde sonuç alabilirsiniz.
Problemli bölgenin sorununa göre protokoller uzayıp kısalabilmektedir. Seanslar hangi bölgelerinize işlem yapılacağına göre değişmektedir. 30 dk ile 1,5 saat arasında değişim gösterebilir.

EXIMIA HR 77 PLATINUM cihazı sadece bölgesel zayıflama işleminde mi kullanılıyor?
Sadece yağ azalımı ile kalmayıp, aynı zamanda sıkılaşma ve toparlama etkisi de bulunan kombine sistem, total vücutta istenilen formun oluşması üzerine çalışır.
Yararlı yağlar vücut içinde her zaman gereklidirler. Zamanla birikmiş yağların yakımını sağlamak çok zordur. Bu inatçı yağlara EXIMIA konsepti yöntemi ile birçok farklı teknolojiden tek bir cihazla yardım alarak tek seansta gözle görünür farkı anlayacaksınız.
Sistemin aynı zamanda yüz içinde kullanılan ayrı ekipmanları ile birlikte yüzde detox, yaşlanma karşıtı, cilt bakımı gibi uygulamaları yapmamızı sağlayan teknolojileri barındırır.

Total vücut şekillendirme konsepti ile üretilen İtalyan mucizesi EXIMIA HR 77 PLATINUM deneyimini sizlerde kliniğimizden bilgi alarak yaşayabilirsiniz…